|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 1:45 | 06.09.2023

На виборчому окрузі № 210 - 19 кандидатів

За інформацією ЦВК, станом на 28 червня на виборчому окрузі № 210 зареєструвалися 19 кандидатів: 11 – від партій, 8 – шляхом самовисування.

Межі виборчого округу: місто Прилуки, Бобровицький, Козелецький, Прилуцький райони. Серед претендентів на мандат у ВР - народний депутат Олег Дмитренко. Цього разу він самовисуванець, хоча у 2016 році обраний від Блоку Петра Порошенка. Згадаймо, що у 2010 році він був депутатом обласної ради від ВО «Батьківщина», але був виключений із фракції і партії одразу після першої сесії за голосування за керівництво обласної ради від Партії регіонів. Серед його конкурентів -  голова Прилуцької районної ради Василь Малик, висунутий партією «Європейська солідарність».  На окрузі чимало відомих кандидатів, а також є і технічні. 
З-поміж висуванців від політичних партій: пенсіонер Олександр Бартош з Прилук від партії «Опозиційна платформа – за життя»; помічник-консультант народного депутата України Олег Болгак з Києва від «Удару»; підприємець Артем Гензель з Прилук від «Самопомічі»; підприємець з Козелеччини Артем Гензель від партії «Разом сила»; директор ПрАТ "Прилуцький м’ясокомбінат" Артем Рожко з Прилук від Аграрної партії; заступник директора ТОВ "ПК "Пожмашина" Іван Тютюнник з Прилук від «Свободи»; помічник-консультант народного депутата України Олена Шинкаренко з Прилук від Радикальної партії Ляшка; директор Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю "Світанок" Марія Ястремська з Варви від «Опозиційного блоку». 
Аж три клони у «Слуги народу». Від партії президента на окрузі балотується підприємець Дмитро Пахомов. Водночас, тут представлений і керівник проектів ГО "Громадський рух "Слуга народу", безпартійний з Житомирщини Михайло Лук’янчук. Балотується в окрузі і директор із соціальної політики ТОВ "Слуга народу. Зе!", безпартійний з Києва Роман Борсук. 
Серед самовисуванців: голова ГО "Громадський рух Сергія Коровченка "Оновлення" Сергій Короченко з Прилуччини; електрозварювальник ПрАТ "Чернігівський автозавод" Юрій Сірик з Чернігова; тимчасово не працюючий з Києва Леонід Щукін. Не обійшлося і без клонів-кандидатів на виборчому окрузі: Приходько Борис Вікторович з Києва, радник ТОВ "Кредитна установа "Кредит-Комерц"; Приходько Василь Іванович з Хмельниччини, пенсіонер (77 років).  
До речі, поліція Чернігівщини розслідує кримінальні провадження за фактом реєстрації «двійників» представників політичних партій, що у подальшому може заплутати виборців. 
З початку виборчої кампанії на офіційному сайті Центральної виборчої комісії виявлено 62 факти реєстрації «двійників» представників політичних партій. На Чернігівщини їх зареєстровано вже шестеро. 
«Двійники» використовують бренд політичної партії, але при цьому не є її членами. 

За інформацією «Чернігівський формат».

Схожі матеріали (за тегом)