|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:30 | 07.13.2024

Чемпіон із Борзнянщини здобув першість на Всеукраїнських змаганнях

На Всеукраїнському турнірі з пауерліфтингу та окремих вправ «Вільна країна», який відбувся цієї суботи в столиці України, спортсмен із Борзнянської громади Назарій Остапчук здобув абсолютну першість.

Відомий спортсмен, чемпіон світу з параармреслінгу Назарій Остапчук є уродженцем села Миколаївка Борзнянської громади. У Всеукраїнському турнірі з пауерліфтингу спортсмен брав участь вперше. Про це повідомили у відділі культури, сім'ї, молоді та спорту Борзнянської міської ради. Назарій виконував вправу «підйом штанги на біцепс».

«Капітан нашої команди Владислав Євченко (до речі, теж земляк, з Борзни) всіляко підтримував мене та давав настанови з техніки виконання вправи. За це я йому дуже вдячний, – сказав у розмові Назарій. – І, звісно ж, велика подяка моїй нареченій Діані, яка постійно мене супроводжує на турнірах і надихає на перемогу».

Як наслідок, юнак підійшов до снаряду, зібрався і впевнено підкорив штангу. Назарій Остапчук до того ж виконав норматив Майстра спорту та здобув абсолютну першість у змаганнях.

cempver

 

Віталій НАЗАРЕНКО

Схожі матеріали (за тегом)