|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:19 | 06.22.2024

У Стольному учні зібрали 21 тисячу гривень

У Стольному (Менська територіальна громада) учні місцевої школи разом із вчителями організували благодійний ярмарок. На продажі смаколиків їм вдалося зібрати 21 тисячу гривень, які вони передадуть на потреби Збройних сил України.

стольне1

«Рік тому ми тонули у безвиході та втішали себе, чим тільки могли, аби лишень відволіктися від жаху новин. Звідусіль лунали вибухи і... «Червона калина», яку, віримо, що таки підіймемо, як і нашу Батьківщину. Одне бажання: нехай це станеться якнайшвидше, – говорить директор Стольненської середньої школи Олена Шумейко. – Щоб наблизити перемогу, варто не лише мріяти про неї, але й працювати на її благо: донатити на ЗСУ, усвідомлювати, що ми – унікальна нація зі своїми звичаями, культурою та корінням, не втрачати віру навіть у найскрутніші моменти та підтримувати одне одного, адже наша сила – у нашій єдності. Наші вчителі і учні постійно вигадують способи, щоб допомогти Збройним силам України. До того ж один із наших вчителів зараз боронить Україну. Так, минулого тижня спільними зусиллями організували благодійний ярмарок. Учні і вчителі продавали різні смаколики і теплі в’язані шкарпетки. Я дуже рада, що наші люди не лишилися байдужими і відвідали цей ярмарок. Вся випічка розлетілася дуже швидко. Люди залюбки купували смаколики, тим самим донатили на ЗСУ. Тож нашим діткам на цьому благодійному ярмарку вдалося зібрати 21 тисячу гривень. Всі виручені кошти будуть передані нашим котикам.

стольне2

І я дякую всім-всім, хто взяв участь: учням і їхнім батькам – за смаколики, односельцям – за підтримку, вчителям – за організацію, а воїнам Збройних сил – за можливість проводити час родиною та з користю. Тепер чекаємо всіх на благодійному концерті».

стольне3

Та на цьому стольненська шкільна родина не зупиняється. Вже на найближчих вихідних вони планують провести благодійний концерт, всі виручені від якого кошти підуть також нашим військовим.

стольне4

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)