|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:02 | 11.28.2023

Браконьєр завдав збитків на 180 тис. грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з представниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

1aryba1122На озері поблизу с. Максаки Менської громади житель с. Ліски ловив рибу за допомогою 3 од. заборонених знарядь лову – сіток зяберних (одностінних). В протизаконний спосіб порушник добув 17 кг риби: карась сріблястий – 41 екз., щука – 31 екз., плітка – 3 екз. та окунь – 1 екз. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 180 183 грн. На місце інциденту була викликана слідчо–оперативна група ГУНП у Чернігівській області. Нацполіцією відомості про вчинені правопорушення внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань. На порушника складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи будуть направлені до Менського районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності. Водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучено.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Чернігівського рибоохоронного патруля (099) 112–13–44 та (0462) 93–75–57 (цілодобово).

Нагадуємо, що з 1 листопада 2022 року на території Чернігівської області встановлено заборону на вилов риби у зимувальних ямах.

Схожі матеріали (за тегом)