|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:35 | 02.02.2023

Чернігівська районка отримала допомогу від німців

Минулого тижня КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» отримала від німецьких благодійників медикаменти, необхідні для оперативних втручань та післяопераційного догляду за пацієнтами на загальну суму 30 тис євро.

1aarayПро це повідомляють в управлінні охорони здоров’я Чернігівської обласної військової адміністрації. Зібрати та доставити такі вкрай необхідні товари медичного призначення до Чернігова допоміг Український фонд «Разом». Усі ці медикаменти німецькі фармацевтичні компанії надали безкоштовно, а гроші на доставку їх в Україну збирали жителі Німеччини.

«Ми передаємо тільки найбільш необхідні медикаменти, яких потребує лікарня, – коментує в.о. голови фонду Роман Дубровин. – Наразі ми домовились про постійну співпрацю з нашими німецькими партнерами».

Чернігівська районна лікарня – одна з тих, які зазнали чималих руйнувань від російських обстрілів під час бойових дій на Чернігівщині. Тому тут раді такій допомозі.

«Сьогодні в нашому закладі потреба є де по медичних препаратах, де по витратних матеріалах та одноразовому одягу, тобто по тому, що щоденно використовується в роботі хірургічної служби, – говорить генеральний директор Чернігівської центральної районної лікарні Дмитро Руденко. – Благодійники самі вийшли з нами на зв’язок через наших хірургів, травматологів та запропонували свою допомогу. І ми щиро вдячні за те, що вони відгукнулись та надали нам такі вкрай необхідні товари медичного призначення».

Німецька організація «Фармацевти без кордонів» та благодійний фонд «Не говори, а роби» на чолі з керівником Томасом Каспером вже відправили більше 900 піддонів з різними гуманітарними товарами в Україну і продовжують допомагати й надалі.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)