|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 10:05 | 03.29.2024

Успіхи наших дзюдоїстів

Минулими вихідними в боснійському Сараєво закінчилася молодіжна першість Європи з дзюдо серед спортсменів до 23 років.

1adzudoСвій внесок у скарбничку збірної України зробила і представниця Чернігівщини — чемпіонка Європи серед юніорів Наталія Чистякова. В індивідуальних змаганнях ніжинка (категорія до 70 кг) впевнено пробилася до півфіналу, де поступилася майбутній чемпіонці з Німеччини Самірі Бок. У поєдинку за бронзу наша спортсменка за менш ніж хвилину здолала опір представниці Польщі Александри Ковалевської, тим самим уперше в кар’єрі здобувши «бронзу» молодіжної першості Європи. Наталія — вихованка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності. Тренує її Сергій Полтавцев. У змішаному командному турнірі українська збірна посіла п’яте місце.