|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:50 | 07.13.2024

Війна - не завада коханню

Немає у світі такого зла, яке може знищити справжнє кохання. І, навіть, у такий буремний час залишається розуміння, що жодним кордонам і обставинам не стане сил зламати щире почуття двох людей.

1asluby22Як повідомила керівник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун, сьогодні право реєструвати шлюб надане військовим командирам, які засвідчують факт одруження актом та скріплюють гербовою печаткою відповідного військового формування (якщо така є).

Заключним етапом укладення такого шлюбу є надсилання командиром акту до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану для складення актового запису про шлюб у паперовій формі та внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян з подальшою видачею подружжю свідоцтва про шлюб у паперовому вигляді.

Так, в першій половині 2022 року на Полтавщині актами військових командирів було засвідчено майже 40 шлюбів, в Чернігівській області таких одружень було близько 20, а на Сумщині весільні обітниці у військових частинах прозвучали теж близько 40 разів.

Життя і любов переможуть!

         

 

 

 

Схожі матеріали (за тегом)