|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:26 | 08.11.2020

«Прозорий офіс» за 9 мільйонів

У Чернігові в приміщенні Новозаводської районної ради запрацював сучасний Центр надання соціальних та інших адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс».

Подати документи на отримання субсидії та пенсії, отримати довідку про її розмір, прописатися і виписатися з квартири – всього понад сотню соціальних та адмінпослуг чернігівці зможуть отримувати під одним дахом цього центру за лічені хвилини.

 Screenshot 68

Минулого року Чернігів було включено до переліку міст, що беруть участь у пілотних проектах зі створення центрів надання адміністративних послуг «Прозорий офіс». Загалом на створення «Прозорого офісу» було витрачено понад 9 мільйонів гривень. З них 7,5 млн гривень з держбюджету і 1 мільйон 800 тисяч – з міського. Меблі та сучасна комп’ютерна техніка була придбана у межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення», що реалізується Міністерством соціальної політики України за сприяння Світового банку.

Дитяча кімната«Даний проект впроваджується для зручності відвідування, отримання послуг та консультацій громадян. Відкритість, прозорість, оперативність, якість – такі основні принципи роботи «Прозорого офісу», – підкреслив заступник міністра соціальної політики України Микола Шамбір. – Людина повинна отримати необхідні послуги швидко і зручно для неї».

У новому «Прозорому офісі» у комфортних умовах прийматимуть громадян працівники районного управління праці та соціального захисту населення, фахівці головного управління Пенсійного фонду, центру надання адміністративних послуг, служби у справах дітей. Чернігівці тут зможуть отримати соціальні та адміністративні послуги з призначення субсидій, різних видів допомог та компенсацій, одержання пільг, призначення та перерахунку пенсій, реєстраційні послуги. Обслуговування тут здійснюється з дотриманням світових стандартів: електронна черга, сучасна система фронт-офіс та бек-офіс, актова зала, зала для нарад та навіть дитяча кімната.

Screenshot 69«Все, що пов’язано з субсидіями, з соціальними допомогами, малозабезпечені сім’ї, люди з інвалідністю, пенсіонери, прописка, виписка – всі ці послуги будуть надаватися у комплексі отут, в одному приміщенні, – говорить голова Новозаводської районної у місті ради Тетяна Кузнецова-Молодчая. – У нас діє електронна черга, людина просто підходить до терміналу і працівники центру допомагають на цьому терміналі обрати вид послуги. Потім вона отримує талон з номером і чекає своєї черги на електронному табло. Також у нас тут є обладнана дитяча кімната для мами з дітьми».

У «Прозорому офісі» здійснюється прийом громадян фахівцями Чернігівського відділу обслуговування громадян № 2 (сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України в області.

«У нас тут створені фронт-офіси – це ті підрозділи, які забезпечують обслуговування громадян, – пояснює начальник управління Пенсійного фонду в області Юрій Юрченко. – Тобто всі документи, які приймаються від пенсіонерів, направляються в бек-офіси, де вони обробляються, а потім вже призначаються, перераховуються пенсії і все таке інше».

 ДОВІДКА: Центр розташований на І-ІІ поверхах приміщення Новозаводської районної у м. Чернігові ради за адресою: м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 19. 

Робочі години: з 8.00 до 17.00 (понеділок-четвер), з 8.00 до 16.00 (п'ятниця).  Контактний телефон – 677-122.

 Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)