|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:15 | 07.01.2022

Відновлення інфраструктури та гумдопомога Бобровиці

У Чернігівській області тривають першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

vidnovaЙдуть ремонтні роботи у Чернігівській обласній лікарні та в Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. У мікрорайоні Бобровиця у Чернігові продовжувалося відновлення електропостачання, зокрема монтували опори ліній електропередачі. Служба автомобільних доріг у Чернігівській області здійснює відновлення автошляхів на пріоритетних напрямках руху. Цього дня на низці шляхів провели ямковий ремонт.
Тривають активні роботи на автошляху Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів. На декількох ділянках там відновили покриття площею 253 кв. метри, укріпили узбіччя, вклали шар щебенево-піщаної суміші.
На двох ділянках дороги Р-67 Чернігів — Ніжин — Прилуки — Пирятин відновили сукупно 779 кв. метрів покриття. Ще 500 кв. метрів учора відремонтували гарячим асфальтобетоном на трасі Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч. На трьох ділянках дороги Т-25-35 Козелець — Остер — Карпилівка — Сорокошичі пневмоструменевим методом відновили 841 кв. метр. Ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном проводили на автошляху М-01 Київ — Чернігів — 153 кв. метри покриття.
Бобровиця - один із найбільш постраждалих районів в Чернігові. Люди досі в повному обсязі не забезпечені електроенергією та водопостачанням. Задля допомоги жителям Чернігівська обласна військова адміністрація відкриває центр волонтерської допомоги. Відтепер вся допомога, зокрема від міжнародних партнерів, буде надаватись тут в одному місці. Центр контактуватиме з міжнародними партнерами і буде безпосередньо забезпечувати жителів необхідним. На відкриття у вівторок завітали представники благодійних фондів «GEM» та «Life Quality fund». Роздали близько 500 продуктових наборів. Організовуватимуть більше їжі та відбудуву всього зруйнованого. Волонтерський центр знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 183. Допомога буде надаватись відповідно до запитів мешканців.

gumka222

Схожі матеріали (за тегом)