|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:41 | 07.13.2024

На Бобровиччині змінили депутатів

П’ять депутатів Бобровицької міської ради,  що балотувалися за списком партії «Рідний дім», відкликані з депутатів, їх замінили інші за списком кандидати.

Таке рішення прийняла обласна партійна конференція, а 14 грудня його затвердив з’їзд партії «Рідний дім». На сесії Бобровицької міської ради восьмого скликання голова Бобровицької територіальної виборчої комісії Олександр Дудко оголосив рішення комісії про відкликання з депутатів Василя Кучерину, Петра Сюра, Людмилу Луценко, Вікторію Лисенко і Віталія  Семененка. Територіальна виборча комісія затвердила п’ять нових депутатів замість відкликаних: Романа Дуба,  Валентину Швитай, Антоніну Подик, Ярослава Іванова, Ірину Бойко. Голова територіальної комісії Олександр Дудко вручив їм тимчасові посвідчення депутатів міської ради, і вони прийняли присягу.

bobrodepy

На сесії задовольнили прохання заступника голови міської ради Ларису Петько про звільнення з роботу згідно з написаною нею заявою.

В роботі сесії міської ради взяв участь Герой України, народний депутат першого скликання Верховної Ради України, генеральний директор ТОВ «Земля і воля» Леонід Яковишин. Він оголосив нові ініціативи очолюваного ним господарства стосовно економічного і соціального розвитку Бобровицької громади. Докладніше про це читайте пізніше.

Схожі матеріали (за тегом)