|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:31 | 07.25.2024

Через аліменти не міг виїхати

Через порушення норм українського законодавства громадянину Німеччини тимчасово заборонили виїзд додому.

alimenКордони України були закриті для чоловіка доти, допоки він не повернув відповідну суму грошей. Річ у тім, що, розлучившись з дружиною, іноземець за рішенням суду мав сплачувати на утримання своєї доньки 1,5 тисячі гривень щомісячно, але неодноразово прострочував платежі. Так, утворилася заборгованість по аліментах у розмірі 15 тисяч гривень. Борг став приводом для застосування до батька передбачених чинним законодавством заходів примусу. Зокрема правники Варвинського відділу державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) обмежили чоловіка у праві перетину кордону.
Розуміючи наслідки правових санкцій, іноземець кардинально змінив своє відношення до обов’язку з фінансового забезпечення родини – погасив борг у повному обсязі. Тільки після сплати дитячих коштів, чоловік без перешкод зміг пересуватися між країнами.  
З початку 2021 року завдяки роботі державних виконавців Варвинського відділу ДВС неплатники аліментів повернули своїм дітям майже 5 мільйонів гривень.

Схожі матеріали (за тегом)