|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:29 | 03.29.2024

"Десна" програла "Колосу"

Чернігівська «Десна» програла ковалівському «Колосу» з рахунком 0:1 у матчі 15-го туру Прем'єр-ліги.

zkolosomdesnaНа 53 хвилині гри у Чернігові на стадіоні імені Ю.Гагаріна захисник команди-господарів Євген Селін отримав червону картку, після чого «Десна» залишилась у меншості. На 67 хвилині гри гол у ворота деснянців забив Ніка Сітчінава, який вийшов на заміну на початку другого тайму. Гра закінчилася з рахунком 0:1.
Попередження: Безбородько 45 - Задоя 17, Петров 20, Богданов 24, Золотов 28. Вилучення: Селін 53 – Дієго 90+1
«Колос» маючи 14 очок у турнірній таблиці, піднявся на 10 місце, а «Десна» з 21 очками залишилась на 7 місці УПЛ. 27 листопада на команду з Чернігова чекає матч проти одеського «Чорноморця». «Колос» у середу, 24 листопада, вирушить до закарпатського «Минаю».