|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:13 | 12.01.2021

Успіхи у самбо і дзюдо

Наталія Чистякова з Ніжина стала чемпіонкою світу з самбо, а дзюдоїстки Чернігівщини вибороли комплект нагород чемпіонату України.

1sambinaНа чемпіонаті світу з самбо серед молоді (18 і 20 років), що відбувся у грецькому місті Салоніки 15–18 жовтня, представниці Чернігівщини поповнили медальну скарбничку України двома нагородами міжнародного рівня. Так, ніжинська самбістка Наталія Чистякова здобула перемогу у вазі до 72 кг. Тренується чемпіонка у Сергія Полтавцева, вихованка школи вищої спортивної майстерності. До речі, цього року спортсменка стала найсильнішою і на чемпіонаті Європи. Ще одна нагорода — бронзова у вазі до 50 кг. Її виборола вихованка комплексної дитячо-юнацької спортивної 1dzudosшколи № 2 Даша Шведик. Тренери — Катерина Рубіс, Анатолій Маркін та Олександр Маркін. Загалом збірна  України виборола 19 нагород і два командні кубки (срібний — в юніорок, бронзовий — в юніорів).
 У Запоріжжі на арені Палацу спорту «Юність» відбувся чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок. На змаганнях вихованки ШВСМ вибороли повний комплект медалей, а саме: 1 місце – Марія Буйок, вагова категорія 48 кг. 2 місце – Юлія Гребеножко, вагова категорія 63 кг. 3 місце – Наталія Самаль, вагова категорія 70 кг. Ці змагання ознаменували початок нового олімпійського циклу, а разом із тим і формування нового складу команди на найближчий рік.