|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:30 | 10.28.2021

Оборудка на ремонті не пройшла

Директор приватного підприємства підозрюється у зловживанні службовим становищем і привласненні 130 тис. грн бюджетних коштів.

1oborudkaЗа  процесуального керівництва Новгород-Сіверської окружної прокуратури повідомлено про підозру директору одного з приватних підприємств, у видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів та у привласненні коштів районного бюджету, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (ч.1 ст.366, ч.2 ст.191 КК України).
Досудовим розслідуванням установлено, що директор підприємства, достовірно знаючи, що будівельні роботи з поточного ремонту Новгород-Сіверського районного Будинку культури, згідно з договором підряду, укладеного між сектором культури Новгород-Сіверської районної державної адміністрації та приватним підприємством, не виконано в повному обсязі, підписав, скріпивши печаткою приватного підприємства, завідомо неправдивий акт приймання виконаних будівельних робіт та довідку про їх вартість. На підставі зазначених документів приватним підприємством отримано грошові кошти в сумі 144 тис. грн.  Однак судовою будівельно-технічною експертизою встановлено, що фактичні обсяги та вартість виконаних робіт на об’єкті завищені майже на 130 тис. грн.   
Таким чином, шляхом зловживання своїм службовим становищем, директор приватного підприємства незаконно заволодів коштами районного бюджету на суму майже 130 тис. грн.
Досудове розслідування триває.

Схожі матеріали (за тегом)