|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:11 | 10.28.2021

Успіхи спортсменів Чернігівщини

Чернігівські стрілки на чемпіонаті України у Львові вибороли повний комплект медалей, а Олександр Лісогор став чемпіоном світу з лижних гонок на лижоролерах.

sportyМинулого тижня у Львові відбувся чемпіонат України з олімпійських вправ імені  заслуженого тренера України  А.П. Кукси з пістолета, рухома мішень зі стрільби кульової.
Вихованці Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності вибороли повний комплект медалей. Так, перше місце у вправі ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолета) дісталося Юрію Попружному. Ганна Левковська, Вікторія Савоста та Юлія Лібенко вибороли друге місце у вправі ПП-3 в командному заліку. Третє  місце у вправі ПП-мікст зайняли Юрій Попружний та Вікторія Савоста.
Вихованці ФСТ "Динамо" вибороли медалі у вправах стрільби з пневматичної гвинтівки ГП-12 та  ГП -11а. Синявський Артем посів перше місце (рухома мішень, 10 м). Анастасія Білаш у цій вправі також перша, виконала норматив майстра спорту України. Третє місце командної першості у sport21вправі ГП-12 вибороли Синявський Артем, Семенець Ілля та Корнієнко Марк. У вправі ГП -11а  Семенець Ілля посів третє місце, Білаш Анастасія - друге. Командне перше місце вибороли Синявський Артем, Семенець Ілля та Корнієнко Марк. У вправі ГП-мікс Семенець Ілля та Білаш Анастасія вибороли друге місце.
Готували спортсменів тренери Шаповало В.В., Авраменко Г.Г., Самохіна К.В. та Авраменко Г.В.


З 16 по 19 вересня у італійському Валь-ді-Ф'єме проходив чемпіонат світу з лижних гонок, який зібрав понад 100 спортсменів з 14 країн. У перший змагальний день, 16 вересня, українська команда виборола золоту нагороду завдяки звитязі представника Чернігівщини - юніора Олександра Лісогора, який здолав дистанцію 13 км. 18 вересня відбулись естафетні гонки, де наші лижники також з медалями. В юніорській естафеті 2х6.5 км бронзу вибороли Марія Чамара з Маріанною Сегляник, срібло – у Володимира Аксюти та Олександра Лісогора.

Схожі матеріали (за тегом)