|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 11:18 | 06.22.2024

Змагання зі зброєю, що об’єднали

Саме це довели перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник». Вони відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

1zmaglisІніціювало змагання ДП «Ніжинське лісове господарство», де директором Володимир Костирко, а головою профспілкової організації Юлія Стрілець. Ніжинських лісівників підтримали обласне управління лісового та мисливського господарства, голова обласної федерації стендової стрільби Андрій Склярець, приватний підприємець Василь Коваленко і мисливський магазин «Стрілок-тактик».
Цей спортивний захід об’єднав одинадцять лісогосподарських підприємств і, безумовно, активно сприяв зміцненню дружніх зв’язків не лише поміж працівниками лісових господарств, а й обміну досвідом роботи в сфері фізичної культури та спорту. Тож основної мети досягнуто!
Змагання відбувалися на визначення командної та індивідуальної першості за підсумком двох вправ – «Одиночна мішень» та «Дуплет». Переможців визначали за результатами у відповідності до протоколів.
В індивідуальній першості переможцем став  майстер лісу Ріпкинського лісництва ДП «Добрянське лісове господарство» Олексій Максимченко.
Друге місце здобув директор ДП «Ніжинське лісове господарство»  Володимир Костирко.
На третьому – лісничий Орликівського лісництва ДП «Семенівське лісове господарство» Василь Марченко.
У командній першості на першому місці ДП «Борзнянське лісове господарство», директор Андрій Данько.
Друге місце здобула команда ДП «Прилуцьке лісове господарство», директор Валентин Сурай.
Третє – за командою Ніжинського лісгоспу, яке очолює Володимир Костирко.
Нагороди вручали ініціатор та організатор цих змагань Володир Костирко і головний суддя Микола Пиріг.
Підсумував це особливе стрілецьке суперництво його головний суддя, начальник відділу мисливського господарства обласного управління Микола Пиріг, який зазначив, що саме завдяки таким зустрічам, змаганням лісівники ще раз довели свою згуртованість, одностайність, вміння не тільки працювати в колективі, але й разом проводити спортивні заходи.  Він також підкреслив, що саме  цим заходом започатковано щорічні змагання з компакт-спортингу серед лісівників та мисливців.

Схожі матеріали (за тегом)