|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 10:57 | 04.14.2024

Бобровицька спортсменка - чемпіонка України

У Хмельницькому проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. На ньому Бобровицька спортсменка Яна Стеніна здобула низку нагород,серед яких два золота.

Представниця Чернігівщини Яна Стеніна (Назаренко) виступала у ваговій категорії 64 кг. І завдяки посиленим тренуванням спортсменці вдалося вибороти аж три нагороди на цьому чемпіонаті.
Яна в своїй ваговій категорії виграла золоту нагороду, піднявши загалом 191 кг, в ривку стала першою з вагою 86 кг., а от в поштовху була другою, піднявши 105 кг (таку саму вагу підняла і переможниця, але зробила це раніше від Стеніної).

1stenina
Яна - вихованка закладу позашкільної освіти «Бобровицька ДЮСШ», де разом із тренером Миколою Мольченком тренується не один рік.
До речі, цей тренер виховує і молодих спортсменів. Так, 19 червня в м. Чернігів відбувся чемпіонат Чернігівської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до15 і до 17 років. Дуже вдало виступили і атлети з бобровицької ДЮСШ під керівництвом М.М. Мольченка. Золоті нагороди завоювали: Мольченко Назар (вагова категорія 49 кг), Степаненко Єлизавета (64 кг), Гулицька Інна (36 кг), Сотник Тимофій (67 кг), Сердюк Євгеній (96+кг).

Схожі матеріали (за тегом)