Судитимуть злочинну групу екс-посадовця

Організував протиправну діяльність ексначальник Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації. Посадовець також залучив двох керівників і бухгалтера підконтрольних йому суб’єктів господарювання.

1sud21Слідчі Головного слідчого управління Нацполіції за оперативного супроводження Управління стратегічних розслідувань Чернігівської області і процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора передали до суду обвинувальний акт щодо учасників групи.
Поліцейські встановили, що у 2017 році тоді ще начальник Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА, з метою заволодіння державними коштами у великих та особливо великих розмірах, створив стійке об'єднання. До складу у різний час увійшли два керівники та бухгалтер підконтрольних йому суб’єктів господарювання.
У період з 2017 по 2019 роки учасники організованої групи заволоділи державними коштами в особливо великих розмірах. Зловмисники вносили завідомо неправдиві відомості до офіційних документів щодо об’ємів та вартості виконаних робіт на об’єктах будівництва, замовником яких виступало Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА.
Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 28 (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) та ч. 2 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу  України завершено. Обвинувальний акт направлено до суду. Обвинуваченим загрожує до 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Схожі матеріали (за тегом)