Поліція протидіє самогоноварінню

В рамках профілактичного відпрацювання у сфері обігу спирту та лікеро-горілчаних виробів з початку року поліцейські області склали 283 адміністративних матеріали за фактами виготовлення та зберігання самогону.

1samogonЗважаючи на скарги жителів області на торгівців самогоном і спиртовмісними сумішами, поліція проводить профілактичні рейди у різних населених пунктах Чернігівщини.
– З початку цього року поліцейські склали на 283-х громадян адміністративні протоколи за статтею «виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення» (ст. 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та вилучили у них 427 літрів самогону. Також на правопорушників складено 842 протоколи за придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення (ст. 177 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та вилучено 649 літрів самогону, – говорить начальник Управління превентивної діяльності поліції області Олексій Дяговець.
Крім того, підрозділи превентивної діяльності спільно зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області виявили та вилучили 1200 літрів рідини з характерним запахом спирту та близько 5000 літрів фальсифікований алкогольних напоїв.
Профілактичні рейди в області триватимуть і надалі, адже завдяки проведеній роботі покращилася криміногенна ситуація, зменшилася кількість фактів сімейного насильства та керування транспортом водіями в стані алкогольного сп’яніння.

Схожі матеріали (за тегом)