|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:20 | 06.20.2024

Успіхи наших біатлоністів

Ірина Петренко та Артем Прима - призери чемпіонату Європи з біатлону, а от Арсен Бочок, Христина Дмитренко та Дарина Чалик - кращі у спринті чемпіонату України з біатлону серед юніорів та юніорок

125106Артем Прима здобув золото у чоловічій гонці переслідування на чемпіонаті Європи з біатлону. Спортсмен приніс Україні першу медаль найвищого ґатунку на чемпіонаті.
На Відкритому чемпіонаті Європи збірна України завоювала повний комплект медалей. І стала третьою у змішаній естафеті. Чернігівщину у змішаній естафеті представляли Артем Прима та Ірина Петренко.
Артем Прима здобув золото у чоловічій гонці переслідування на чемпіонаті Європи з біатлону. Спортсмен приніс Україні першу медаль найвищого ґатунку на чемпіонаті.
На першому етапі за українську команду бігла Ірина Петренко. Спортсменка використала лише 2 додаткові патрони, щоб вразити 10 мішеней і передала естафету сьомою, відставши від лідерів лише на 14 секунд.
За підсумками трьох етапів українська збірна у складі Ірини Петренко (Варвинець), Віти Семеренко, Богдана Цимбала та Артема Прими у змішаній естафеті чемпіонату Європи з біатлону у польському місті Душники-Здруй.
Артем Прима та Ірина Петренко - вихованці комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» Чернігівської обласної ради. Тренери: Ворчак О.В., Ворчак С.Л., Прима А.А. та Зоц М.М.,Зоц Ж.С. і Паршуков В.С.
Артем Прима та Артем Тищенко, братимуть участь у чемпіонаті світу 2021, котрий відбудеться в словенській Поклюці.

Арсен Бочок, Христина Дмитренко та Дарина Чалик - кращі у спринті чемпіонату України з біатлону серед юніорів та юніорок

З 28 січня по 3 лютого на навчально-спортивній базі зимових видів спорту «Тисовець» відбувається чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок.
29 січня за результатами першої спринтерської гонки серед юніорів перемогу здобув Арсен Бочок.
19-річний біатлоніст - єдиний серед хлопців, хто чисто пройшов обидва вогневих рубежі. Він на 22 секунди обійшов найближчого переслідувача - Євгена Івченка, у котрого один промах.
У дівчат перше місце посіла Христина Дмитренко - у неї чиста стрільба та 44 секунди відриву від найближчої переслідувачки. Дарина Чалик, котра посіла друге місце, також жодного разу не схибила, але на дистанції була повільніша, ніж чемпіонка. 30 січня Чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок продовжився гонками з масового старту.

biatlon

Схожі матеріали (за тегом)