|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:43 | 02.28.2021

Вилучено майже мільйон тонн пального

Під процесуальним керівництвом облпрокуратури податківцями вилучено 933 тисячі літрів незаконно виготовлених пально-мастильних матеріалів.

2301212Слідчим управлінням Головного управління ДПС в області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України). Встановлено, що упродовж 2020 року учасниками схеми незаконної діяльності, з метою заниження податкових платежів у особливо великих розмірах, здійснювалось документальне оформлення безтоварних операцій з начебто придбання паливно-мастильних матеріалів у двох суб’єктів господарювання. При цьому, фактично пальне купувалося за готівкові кошти в одного з нафтопереробних підприємств, яке здійснювало незаконне виготовлення підакцизної продукції без необхідних дозвільних документів.
На підставі ухвал слідчого судді, 22 січня 2021 року, податківцями в приміщеннях цього підприємства в Харківській області проведено обшук, за результатами якого виявлено та вилучено фінансово-господарські документи, чорнові записи, магнітні носії інформації та 933 тис. літрів незаконно виготовлених паливно-мастильних матеріалів.
Слідство за вказаним фактом триває.

Схожі матеріали (за тегом)