|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:57 | 02.28.2021

Судитимуть за розбій у Сновську

П’ятеро обинувачених у вчиненні розбою у Сновську постануть перед судом. Справу призначено до судового розгляду

rozbiy20За процесуального керівництва прокурорів Сновського відділу Менської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування резонансного кримінального провадження за фактом вчинення розбійного нападу на господарів будинку у місті Сновськ, що стався уночі 24 липня 2020 року.

Четверо осіб, двоє з них – громадяни Молдови, в балаклавах проникли до будинку подружжя з метою заволодіння їх майном. Зловмисники завдали  чоловіку та жінці тілесні ушкодження,  у тому числі ножем, після чого зв’язали їх та закрили у погребі будинку. Із собою обвинувачені прихопили близько 3 тисяч доларів США, 25 000 гривень, документи, вироби із золота, та одразу зникли у невідомому напрямку. Проте вже через годину безпосередніх виконавців злочину (четверо осіб) затримано в порядку ст. 208 КПК України. Також правоохоронцями затримано організатора цього нападу.
За результатами досудового розслідування прокурорами Сновщини 06.01.2021 обвинувальний акт направлено до суду. Дії учасників злочину кваліфіковано за ч. 3 ст. 187 КК України.
18 січня 2021 року відбулося підготовче судове засідання, у якому прийнято рішення про призначення справи до судового розгляду. Також 4 обвинуваченим продовжено строк тримання під вартою, ще одному – цілодобового домашнього арешту з носінням електронного браслету.

Схожі матеріали (за тегом)