|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:23 | 07.17.2024

Вибори у Новгороді-Сіверському

Цієї неділі, 17 січня, жителі районного центру на півночі Чернігівщини і України обирали міського голову громади.

1atkachenkoЯк відомо, переобраний 25 жовтня 2020 року голова Новгород-Сіверського, 47-річний міський голова Олег Бондаренко помер від ускладнень коронавірусної хвороби. Активність виборців на Новгород-Сіверщині цієї неділі склала 41%, вибори відбулися. Голосування відбувалося на 45 виборчих дільницях, у тому числі п’яти великих (градація йде відповідно до кількості виборців). Всюди процес відбувся спокійно та виважено, без порушень публічного порядку. Підрахунок голосів на дільницях уже також минув успішно, всі комплекти виборчої документації доставлені до територіальної комісії.
За попередніми підрахунками, перемагає представниця партії "Рідний дім", чинна секретар міськради Людмила Ткаченко. Другого туру в Новгороді-Сіверському не буде, тому що у громаді менше ніж 75 тисяч виборців.
За даними паралельного підрахунку голосів Людмила Ткаченко, кандидатка від партії «Рідний дім» набрала 2850 голосів. На другому місці В’ячеслав Кауфман від партії «Наш край» – 2181 голос, на третьому – Віктор Кропот від партії «Слуга народу» - 2096 голосів.

У місті на півночі Чернігівщини поліція склала лише один адмінпротокол (через агітацію на дільниці). Єдине зафіксоване «виборче» правопорушення стосувалося розміщення агітаційних матеріалів двох кандидатів у місцях, не призначених для цього, і не прибраних із завершенням дозволеного терміну агітації. Це сталося в одному з сіл Новгород-Сіверської громади. На сільського старосту, який це допустив, поліцейські склали протокол за статтею 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Вона визначає відповідальність за порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, а це, серед іншого, агітація поза строками, встановленими законом, чи в місцях, що заборонені законом. На посадовця чекає штраф.

Схожі матеріали (за тегом)