|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 13:31 | 03.07.2021

"Набраконьєрили" 40 кіло риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем на Десні викрито браконьєрів із 40 кілограмами незаконно добутої риби

1braklovyТретього січня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу с. Шестовиця Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.
Так, два мешканця м. Чернігів «рибалили» з човна за допомогою заборонених знарядь лову – 6 од. сіток. В протизаконний спосіб порушники добули 40 кг водних біоресурсів: плоскирка – 77 екз., плітка – 18 екз., лящ – 8 екз., окунь – 3 екз., по 2 екз. щуки і підуста та по 1 екз. білого амура і синця. Завдано збитків рибному господарству України у розмірі 6 647 грн.
На місце вчинення правопорушень було викликано слідчо - оперативну групу Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області. Нацполіцією відомості про кримінальні правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ будуть направлені до Чернігівського районного суду для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Водні біоресурси і заборонені знаряддя лову вилучено.
Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).

Схожі матеріали (за тегом)