|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:34 | 03.03.2021

За спробу підкупу - великий штраф

Спроба підкупити дільничного на Сосниччині малою сумою хабара обернулася для нетверезої жінки великим штрафом у 17 тисяч гривень.

shtrafa17За процесуального керівництва Сосницького відділу Менської місцевої прокуратури  в суді доведено вину мешканки Сосницького району 1961 р.н. у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Встановлено, що у серпні поточного року в громадському місці жінка перебувала з явними ознаками алкогольного сп’яніння, що містить ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 178 КУпАП. Зазначене підтвердилося висновком результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.
В подальшому громадянка запропонувала дільничному неправомірну вигоду в розмірі 400 грн за не складання щодо неї протоколу про вчинення адміністративного правопорушення. Правоохоронці на місце події одразу ж викликали слідчо-оперативну групу, яка і зафіксувала факт вчинення злочину. Обвинувачена свою винуватість у вчиненому визнала повністю, щиро розкаялася та пояснила, що вказаний злочин вчинила під впливом алкоголю. Враховуючи всі обставин справи, Сосницький районний суд засудив місцеву жительку до 17 тисяч гривень штрафу. Вирок вже набрав законної сили.

Схожі матеріали (за тегом)