Лящі, щупаки, окуні і навіть білий амур: рибпатруль знову впіймав браконьєрів

Працівники Чернігівського рибоохоронного патруля впіймали чергових браконьєрів, які встигли наловити сітками 11 кілограмів риби. Сума збитків, завданих державі, складає 12 тисяч гривень.

1abraconsУпіймали порушників на озері Дейнеча, поблизу села Слабин Чернігівського району. «Рибалили» браконьєри з допомогою 15 сіток і до приїду працівників рибоохоронного патруля та поліції встигли витягнути з водойми 27 лящів, 15 щупаків, 6 пліток, 5 окунців, 5 білизн, 3 карасі, 2 краснопірки та одного білого амура.

«Збитки, завдані рибному господарству України, склали 12002 гривні», – кажуть у Рибінспекції.

Правоохоронці задокументували адміністративне порушення та склали на браконьєрів протоколи. Їх направлять до Чернігівського районного суду для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності.

Слідчі з Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області також вилучили у правопорушників заборонені знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси. Враховуючи значну шкоду, завдану рибному господарству України, відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

У Чернігівському рибоохоронному патрулі тим часом нагадують, що з першого листопада 2020 року на Чернігівщині діє заборона на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах. З розташуванням зимувальних ям у водоймах на території області можна ознайомитися на інтерактивній карті.

 

УВАГА!

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57(цілодобово).

 

Підготував Святослав ЖОЛУДЬ

Схожі матеріали (за тегом)