|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:02 | 03.01.2024

Результати виборів у 208 окрузі

ЦВК надвечір 9 листопада офіційно оголосила: народним депутатом України на довиборах у 208 окрузі 25 жовтня на Чернігівщині обрано Анатолія Гунька.

gunko1Рішення щодо Гунька ухвалене на засіданні ЦВК. На підставі протоколу окружної виборчої комісії про підсумки голосування в ОВО № 208 з поміткою "Уточнений" комісія встановила результати проміжних виборів народного депутата України 25 жовтня  2020 року в одномандатному виборчому окрузі № 208. Відповідний протокол Центральної виборчої комісії підписали всі присутні на засіданні члени комісії.

"Відтак, народним депутатом України обрано Гунька Анатолія Григоровича, 1976 року народження, освіта вища, директора ТОВ "Гільдія права", проживає в місті Бровари Броварського району Київської області, безпартійного, суб’єкт висування – політична партія "Слуга народу". За нього проголосувало 21 245 виборців, що становить майже 33% від кількості виборців, які взяли участь у голосуванні".

9 листопада - був останній день щодо встановлення Комісією результатів проміжних виборів народного депутата в ОВО № 208. Раніше Центральна виборча комісія повідомила, що не може оприлюднити результати проміжних виборів нардепа 25 жовтня на окрузі №208, оскільки чекає рішення щодо виборчого процесу від Шостого апеляційного адмінсуду.

Як повідомив член комісії Павло Любченко, 9 листопада Окружний адмінсуд міста Києва відмовив кандидату в депутати Олегу Ляшку в оскарженні результатів виборів на окрузі №208.

“І хоча залишається ще можливість апеляційного оскарження, закон зобов’язує нас оголосити результати виборів не пізніше, ніж на 15 день з дня голосування”, - сказав член ЦВК.

За інформацією ЦВК, за Гунька віддали голоси 34,1% виборців (21 245 голосів).

На другому місці опинився лідер Радикальної партії Олег Ляшко, якого підтримали 31,78% виборців (19 799 голосів).

Самовисуванка Людмила Давиденко посіла третє місце, за неї свої голоси віддали 16 622 виборці.

Схожі матеріали (за тегом)