|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 14:53 | 05.13.2021

Амбулаторія відкрита, але не працює

З нагоди завершення будівництва 28 серпня було організовано відкриття Турʼянської лікарської амбулаторії, але місцевих жителів с. Турʼя цікавить чому вона досі не працює.

Сновська міська рада з цього приводу повідомляє, що розпорядником коштів по будівництву амбулаторії і відповідно відповідальним за виконання робіт було Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА, яке до кінця літа повністю виконало свої зобов’язання відповідно до проєкту.
Для того, щоб сімейний лікар мав змогу приймати пацієнтів в новому приміщенні, потрібно прийняти цю нежитлову будівлю з державної форми власності до комунальної. Відповідно до чинного законодавства прописана складна процедура передачі, яка займає певний час, зокрема для цього необхідні рішення сесій обласної та міської рад, оформлення всіх документів.
Нині будівля не підключена до електричних мереж, адже лише балансоутримувач будівлі (в цьому випадку - КНП «Сновський ЦПМД» в особі головного лікаря Олени Шарпан) після врегулювання всіх питань з документацією, може укласти договір з РЕМом про підключення електропостачання.
Ситуація, запевняє Сновська міська рада,  знаходиться під її контролем, і всі дуже зацікавлені, аби амбулаторія запрацювала якомога швидше.

ambul99

Схожі матеріали (за тегом)