|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:15 | 11.23.2020

Обрані депутати обласної ради

Результати виборів до Чернігівської обласної ради оголосила обласна територіальна виборча комісія. До складу обласної ради увійшли  вісім партій.

Найбільша фракція - «Рідний дім». Отримавши понад 30 відсотків голосів, вона складатиметься з 19 депутатів. Партія «Слуга народу» в обласній раді матиме 8 представників, Опозиційна платформа «За життя» та партія «Європейська солідарність» - по 5. «Батьківщина» матиме 6 депутатів, партія «Наш край» - 9, політична сила «За майбутнє» - 5 представників, і 7 депутатів в обласній раді матиме «Радикальна партія Олега Ляшка».

«Рідний дім» - 30,7% (92 097 голосів);

«Наш край» – 14,7% (44 532 голоси);

«Слуга Народу» – 12,5% (38 235 голосів);

«Радикальна партія Олега ляшка» - 11,10% (33 899 голосів);

«Батьківщина» – 8,15% (24 883 голосів);

Опозиційна платформа «За життя» - 7,14% (21 793 голоси);

«За майбутнє» – 6,79% (20 749 голосів);

«Європейська Солідарність» – 6,37% (19 448 голосів).

1oblradadeps7

«Рідний дім» (19 депутатів):

1. Ніна Лемеш;

2. Олександр Атрощенко;

3. Ярослав Куц;

4. Людмила Овсієнко;

5. Михайло Ільницький;

6. Ігор Желдак;

7. Юлія Гребнєва;

8. Вікторія Пекур;

9. Віктор Труш;

10. Григорій Ткаченко;

11. Леонід Петров;

12. Ігор Вдовенко;

13. Віктор Кияновський;

14. Сергій Чубовський;

15. Сергій Гайдай;

16. Олександр Якубін;

17. Василь Нестерук;

18. Олена Яцкова;

19. Інна Кондратьєва.

 

«Наш Край» (9 депутатів):

1. Борис Приходько;

2. Сергій Баришовець;

3. Ірина Грозенко;

4. Валерій Колоша;

5. Наталія Копиця;

6. Юрій Музика;

7. Олександр Демиденко;

8. Ігор Романенко;

9. Віталій Лічман.

 

«Слуга Народу» (8 депутатів):

1. Володимир Лукаш;

2. Дмитро Пахомов;

3. Олена Дмитренко;

4. Олександр Левицький;

5. Дмитро Іванов;

6. Оксана Халімон;

7. Іван Дементов;

8. Віталій Свириденко.

 

«Радикальна партія Олега Ляшка» (7 депутатів):

1. Василь Амельченко;

2. Олег Авер'янов;

3. Олександр Кузьменко;

4. Дмитро Блауш;

5. Неля Шаповаленко;

6. Наталія Осіковська;

7. Микола Шимко.

 

«Батьківщина» (6 депутатів):

1. Сергій Пащенко;

2. Іван Якуб;

3. Ярослав Сторубльов;

4. Валентин Запорощук;

5. Віта Солорева;

6. Галина Синявська

 

Опозиційни платформа «За життя» (5 депутатів):

1. Ігор Базалінський;

2. Василь Куліда;

3. Борис Петренко;

4. Ольга Бібік;

5. Олег Ревко.

 

«За майбутнє» (5 депутатів):

1. Арсен Дідур;

2. Микола Дмитренко;

3. Олександр Кодола;

4. Галина Логвиненко;

5. Сергій Сергієнко.

 

«Європейська Солідарність» (5 депутатів):

1. Олександр Мисник;

2. Олександр Козик;

3. Юлія Заїка;

4. Оксана Кравченко;

5. Олег Заболотний.


Джерело: Суспільне: Чернігів

Схожі матеріали (за тегом)