|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:54 | 11.30.2020

Бобровицька ОТГ найкраще працює у "Вулику"

За досягнення в роботі з ПК “Вулик” Бобровицька ОТГ визнана переможцем у номінації “Іновації у сфері публічних послуг” конкурсу “Дієва громада” Міністерства цифрової трансформації.

1aavulikВ конкурсі взяло участь понад 700 громад України. Переможцями визначено 39 ОТГ і міст в 16 номінаціях.

Існуюча нераціональна, невпорядкована система надання адміністративних послуг створювала значні незручності для споживачів, оскільки, служби, до компетенції яких входило надання цих послуг, знаходились в різних місцях. Бобровицька громада розпочала складну і кропітку роботу у напрямі реформування системи надання адміністративних послуг для спрощення їх отримання мешканцями громади.

ЦНАП Бобровицької ОТГ створювався за підтримки Програми "U-LEAD з Європою". Капітальний ремонт приміщення громада провела самостійно, виділивши з місцевого бюджету 1301,5 тис.грн. Програма забезпечила 18 робочих місць ЦНАП та ВРМ сучасними меблями, потужною комп’ютерною та оргтехнікою для роботи з клієнтами. ЦНАП пристосований для відвідування людьми з інвалідністю і має дитячий куточок.

1aadigroКрім основного офісу, у 5 селах громади були створені віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП, які роблять послуги доступнішими для жителів віддалених населених пунктів ОТГ.
На даний час, мешканці громади мають доступ до 189 адміністративних послуг у центральному офісі, а на віддалених робочих місцях - до 60 послуг. За майже рік роботи, ЦНАП у ПК “Вулик” було прийнято 12277 заявок на адміністративні послуги. А це найбільший показник серед підключених до “Вулика” ЦНАПів України.
Перемога в конкурсі:
- підвищить привабливість громади для отримання міжнародної технічної допомоги;
- надасть можливість стати частиною спільноти Дієвих громад, які будуть цифровими лідерами України;
- підвищить інституційну спроможність для кращої взаємодії зі своїми жителями;
- дасть можливість отримати рекомендації щодо цифрової трансформації у нашій громаді.

Схожі матеріали (за тегом)