|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:30 | 10.22.2020

Натверкали на адміністративку

У Талалаївці четверо дівчат 16-ти та 13-ти років станцювали популярний серед молоді танець «тверк» на плитах біля меморіалу загиблим на Сході воїнам. Відео виклали в соцмережі, де користувачі засудили дії підлітків, а поліція розцінила їх як хуліганство.

1atverkПоліція швидко встановила імена «танцюристок» – ними виявилися місцеві школярки, двом з них по 16 років, двом – по 13 років. Щодо старших дівчат інспектор ювенальної поліції склав адміністративний протокол за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення – дрібне хуліганство. Карається накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів, або громадські роботи від сорока до шістдесяти годин.

За дії двох інших дівчат відповідальність нестимуть батьки, так як їм виповнилося лише по 13 років. На батьків вже складені адміністративні протоколи за статтею 184 КУпАП – невиконання батьківських обов’язків, що тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів громадян.

Після цього інциденту в місцевому відділі освіти зустрілися з ГО «Талалаївська спілка учасників АТО» та прийняли рішення про проведення в школі додаткових класних годин для патріотичного виховання молоді, куди запросять учасників війни на Донбасі.

Пізніше дівчата розмістили в мережі відеоролик з вибаченнями.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)