|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 10:04 | 10.28.2020

Судитимуть двох вимагачів

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт за фактом вимагання  у місцевого підприємця півмільйона гривень 

Чернігівською обласноюпрокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох уродженців Вірменії за фактом вимагання ними грошових коштів, поєднаного з погрозою вбивства, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, обвинувачені вимагали у місцевого підприємця півмільйона гривень. Такі дії зловмисників супроводжувалися погрозами вбивства та примусового відчуження особистого майна бізнесмена. 

Як результат, у травні 2020 року,  потерпілий, реально сприймаючи погрози фігурантів, передав їм 30 тисяч гривень в якості частини від повної суми вимагання. Під час одержання особами вказаної суми їх затримано правоохоронцями.

Операція  з документування злочину та затримання обвинувачених проводилася за координуючої ролі прокурорів працівниками управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області Нацполіції, слідчими обласної поліції за підтримки спецпідрозділу КОРД.

Справа ж слухатиметься в Новозаводському районному суді міста  Чернігова. Публічне обвинувачення підтримуватимуть обласні прокурори.

Схожі матеріали (за тегом)