Придорожні крадії не дрімають

Служба автодоріг області неодноразово фіксуєє на базах зберігання протиожеледних матеріалів сліди від «втручання сторонніх осіб».

1akraddor Цього чолов’ягу на базі дорожнього господарства, розташованій біля перехрестя доріг Н-27 та Н-28, під час робочої поїздки помітили співробітники Служби автомобільних доріг у Чернігівській області. Він приїхав на автівці, аби набрати до мішка піщано-сольової суміші. Чому стороння особа орудує на території дорожнього господарства, під’їхали з’ясувати наші співробітники. З представниками дорожньої служби чоловік спілкувався грубо. Що встиг набрати до мішка, висипав назад та й поїхав.

Комусь здасться, що випадок дрібний. Але, по факту, - він не поодинокий. Не раз фіксували, як з баз протиожеледних матеріалів люди крадуть піщано-сольову суміш. До того ж накидають тут сміття, і часом використовують це місце як туалет.

Служба автодоріг просить жителів області не розкрадати протиожеледні матеріали. По-перше, вони не нічийні. Це територія дорожнього господарства. Несанкціоноване втручання у його діяльність – це правопорушення. По-друге, піщано-сольова суміш – протиожеледний матеріал, який використовують для обробки покриття взимку. Він необхідний аби забезпечити безпечний проїзд на дорогах області. До того ж як будівельний матеріал у господарстві піщано-сольова суміш не підходить, оскільки у своєму складі містить сіль. І тим паче, не підійде для спорудження дитячої пісочниці.

Схожі матеріали (за тегом)