|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 23:49 | 08.13.2020

На Чернігівщині стартує набір у перший бізнес-інкубатор

Найбільш вдала інвестиція для підприємця-початківця – у власну освіту. З метою спрощення доступу до сучасних знань з ведення підприємницької діяльності стартував набір до інкубаційної програми на базі Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів «ChernihivBusinessHub».

1anku– Насамперед, це можливість для тих, хто хоче займатися бізнесом та має конкурентоспроможну бізнес-ідею. Для участі в програмі не обов’язково бути зареєстрованим підприємцем, достатньо матибажання та наполегливість втілити свій бізнес-концепт у життя. З Вами працюватимуть ментори, тренери та експерти з Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, НУ «Чернігівська політехніка», Чернігівського ІТ-кластеру. Разом з Чернігівською ОДА ми озброїмо Вас усією наявною інформацію про можливості, які існують для підтримки підприємництва в Україні та області – зазначила керівниця Центру та інкубаційної програми Анастасія Кучерява.

Освітній компонент інкубаційної програми реалізовуватиметься впродовж 10.08-18.10.2020 (10 тижнів) на базі інноваційних просторів «Chernihiv Business Hub» (м. Чернігів, вул. Преображенська, 12). Він включає в себе 10 модулів, серед яких основи інноваційного підприємництва, правові аспекти ведення підприємницької діяльності, розробка продукту, маркетинг, фінансовий менеджмент та створення бізнес-моделі. Крім того, учасники навчатимуться розробляти якісні презентації власного бізнесу.

Для того, щоб стати учасником, достатньо заповнити аплікаційну форму на сайті https://rdch.agency/ до 1 серпня 2020 року.

До участі буде запрошено до 5 команд по 3 особи, або до 15 осіб.

– Ми надаватимемо перевагу командам з 2-3 осіб, однак не виключаємо можливості індивідуальної участі. Ключовий критерій для відбору – якість та конкурентоспроможність поданої ідеї, – наголосив Валентин Мельничук.

За результатами поданих заявок 07.08.2020 відбудеться засідання Журі, до складу якого входять управлінці та авторитетні підприємці регіону, а 08.08.2020 буде оголошено фіналістів.

Як випускник інкубаційної програми Ви станетечастиною зростаючої спільноти резидентів Chernihiv Business Hub;отримаєте пільгове місце у нашому коворкінгу таекспертну підтримку на перших етапах реалізації розробленої операційної стратегії.

За словами очільника Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтина Іванова, результатом роботи першого в регіоні бізнес-інкубатора має стати впровадження розробленого бізнес-плану в життя – його учасники мають зареєструватися як суб'єкти підприємницької діяльності упродовж одного місяця після закінчення реалізації Програми та започаткувати власну справу.

Учасники, які будуть відібрані до Програми, зобов’язуються:

– здійснити одноразовий фінансовий внесок – 1000 грн;

– забезпечити державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності упродовж одного місяця після закінчення реалізації Програми та розпочати впровадження розробленого бізнес-плану;

– відвідувати заняття не менше 70% від загального обсягу академічних годин.

Якщо у Вас будуть питання – пишіть нам на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., звертайтесь за телефоном +380937138485.

Схожі матеріали (за тегом)