|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:47 | 10.22.2020

За хабар - 4 роки за гратами

Громадянина, який надав хабар працівнику правоохоронного органу, засуджено до 4 років позбавлення волі

Новозаводський районний суд м. Чернігова підтримав позицію прокуратури та визнав винуватим жителя смт Козелець у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України. Прокуратурою чоловік обвинувачувався у наданні неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище.

У суді доведено, що обвинувачений пропонував службовій особі незаконну винагороду у сумі 10 тис. грн за припинення перевірки суб’єкта господарювання щодо діяльності газової автозаправної станції, яка працювала без дозвільних документів.  У подальшому, перебуваючи у службовому кабінеті правоохоронця, передав йому частину запропонованої раніше неправомірної вигоди у сумі 4 тис. грн.

Свою винуватість у інкримінованому кримінальному правопорушенні фігурант визнав частково та повідомив суду, що грошові кошти надавав не як неправомірну вигоду, а за допомогу у виготовленні дозвільних документів, необхідних для роботи газової автозаправної станції. 

Вказані покази були спростовані доказами, наданими прокурором. Відтак, вироком суду обвинуваченому призначено покарання у виді  4 років позбавлення волі без конфіскації майна. Вирок законної сили не набрав.

Схожі матеріали (за тегом)