|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:39 | 10.26.2020

У Чернігові «чорний піар» поширювали за допомогою школярів

У Чернігові політичні штаби використовують працю неповнолітніх для поширення газет без вихідних даних, які мають ознаками чорного піару проти одного з кандидатів у президенти України.

Screenshot 17Вчора співробітники Чернігівського відділу поліції виявили двох хлопців 15 та 16 років, яким невідомий чоловік пообіцяв декілька сотень гривень за поширення газет. Школярі погодилися підзаробити, бо в силу свого віку не замислилися над наслідками.
У результаті чого на старшого хлопця поліцейські склали адміністративний протокол за розповсюдження газет, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про відповідальних за випуск осіб. Згідно з частиною 2 статті 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення йому доведеться сплатити штраф у розмірі від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Про це інформує Сектор комунікації поліції Чернігівської області. А от на батьків молодшого хлопця поліцейські склали протокол за невиконання ними обов'язків щодо виховання дітей (ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Максимальний штраф – 1700 гривень.

Схожі матеріали (за тегом)