|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:58 | 10.26.2020

Крав метал на залізниці

Судом призначено покарання мешканцю с. Смолин Чернігівського району за вчинення ряду крадіжок елементів кріплення залізничних шляхів у одного з державних підприємств

1zalizneВироком Чернігівського районного суду Чернігівської області від 30.06.2020 жителя с. Смолин засуджено до покарання у виді 1 року 6 місяців позбавлення волі із встановленням іспитового строку на 1 рік за п’ять крадіжок елементів кріплення залізничних шляхів (ч. ч. 1, 2 ст. 185 КК України).

Прокурором Чернігівської місцевої прокуратури в судовому засіданні доведено, що чоловік, 1977 року народження, вчиняв крадіжки елементів кріплення залізничних шляхів, по яким пересувається залізничний транспорт, що створювало небезпеку для життя та здоров’я людей. В подальшому, викрадене здавав на пункт прийому металобрухту.

В судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину у вчинених кримінальних правопорушеннях, в скоєному щиро розкаявся.

При призначенні покарання судом враховано обставини, що пом’якшують покарання обвинуваченого, тяжкість скоєних злочинів, ставлення обвинуваченого до вчиненого.

Схожі матеріали (за тегом)