|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:06 | 07.04.2020

Нагороджено воїнів, які повернулися з фронту

У Чернігові на базі обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України.

1zsu1— Напередодні державного свята маємо за честь нагородити особовий склад обласного та районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, а також окремої бригади територіальної оборони. Передусім — це військові, які виконували завдання в складі бойових підрозділів у районі ООС. Хочеться розвіяти той міф, що наші військові безперервно перебувають у пункті постійної дислокації. Насправді деякі з них уже рік і більше виконували бойові завдання й мають певний досвід, — розповів заступник військового комісара Чернігівського ТЦК та СП Вадим Лільчицький.

Наразі в бойових діях на Донбасі брали участь понад 80 відсотків військовослужбовців Чернігівського обласного ТЦК, більшість з яких нещодавно повернулися до рідних домівок.

— Це вже моя четверта ротація на Схід України. Загалом я вже понад півтора року на передовій. Виконував бойові завдання на Луганщині у складі 72-ї окремої механізованої бригади на посаді навідника БМП. Там, де ми перебували, обстріли не припинялися. Спочатку було трохи страшно, а згодом звик. Інколи доводилося давати бій противнику, коли відстань до нього була до 100 метрів, — розповів інструктор відділення рекрутингу та комплектування Козелецького районного ТЦК та СП Олександр Погиба.

Військовий комісар Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Криворучко нагородив найкращих військових і державних службовців відзнаками й грамотами.

Схожі матеріали (за тегом)