|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 5:43 | 08.13.2020

Судитимуть депутата за розтрату коштів

На Чернігівщині судитимуть депутата селищної ради, якого прокуратура обвинувачує у розтраті бюджетних коштів

За процесуального керівництва прокуратури Чернігівської області поліцією завершено досудове розслідування стосовно депутата однієї із селищних рад та директора товариства, які обвинувачуються у службовому підробленні та розтраті бюджетних коштів (ч. 1 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, депутат, який обіймає посаду головного лікаря центральної районної лікарні, за попередньою змовою з директором товариства з обмеженою відповідальністю розтратив на користь підприємства бюджетні кошти. Гроші були виділені на виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту котельні та покрівлі лікарні, а також реконструкції каналізаційно-насосної станції.

Так, будучи обізнаним про справжню вартість проектних робіт, головний лікар підписав документи про надані послуги, які містили завідомо неправдиві відомості щодо вартості виконаних робіт. У подальшому на підставі платіжних доручень, підписаних головним лікарем, товариству перераховані кошти. Внаслідок таких дій державі спричинено збитки на суму понад 280 тис. грн.

З метою їх відшкодування процесуальним керівником одночасно із скеруванням обвинувального акту до суду заявлено цивільний позов на вказану суму.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Схожі матеріали (за тегом)