«Моторчик» відремонтував і зір врятував

Бобровичанин Валентин Жалінський звернувся до газети «Чернігівщина» з проханням висловити подяку генеральному директору ТОВ «Земля і воля» Леоніду Яковишину.

Зі слів Валентина Михайловича, саме завдяки доброму серцю і милосердю Леоніда Григоровича чоловік може повноцінно бачити. Операцію на оці йому зробили нещодавно у Ніжинському спеціалізованому медичному закладі кандидата медичних наук Василя Шевчика «Мікрохірургія ока». До цього чоловік переніс ще дві операції, які також оплатив місцевий аграрій.

«У наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої… І як чудово, що такі люди все-таки є.Скільки житиму, буду вдячний Леоніду Григоровичу за його розуміння і співчуття до чужої біди, – говорить Валентин Михайлович. – Вже втретє Герой України Леонід Яковишин виділив мені кошти на операцію. Мені імплантували штучні кришталики у два ока. Тепер я можу повноцінно бачити. А ще саме завдяки вчасній матеріальній допомозі керівництва ТОВ «Земля і воля» мені зробили складну операцію на серці. Вісім годин за моє життя боровся доктор медичних наук, професор, кардіохірург від Бога Анатолій Руденко. Я й досі пам’ятаю, як я тоді шукав гроші, звертався до різних благодійників, і лише Леонід Григорович мені не відмовив. Мені терміново зробили аортокоронарне шунтування (операція, що дозволяє відновити кровообіг в артеріях серця шляхом обходу місця звуження коронарної судини за допомогою шунтів, – Авт.). Тоді у 2012-му році моє життя прямо залежало від операції на серці, яку оплатив наш шанований аграрій. А тепер саме завдяки його матеріальній допомозі я можу добре бачити. Бо без штучних кришталиків мій зір не дав би мені змоги повноцінно жити і займатися улюбленою справою – плести кошики. Я хочу сказати, що поки живуть і працюють такі люди, як Яковишин, у простолюду є надія на життя. Хочеться ще раз щиро подякувати чудовому керівнику ТОВ «Земля і воля» за підтримку та щире й чуйне серце. За те, що він ніколи не стоїть осторонь проблем простих людей. Нехай Ваша доброта і щедрість, Леоніде Григоровичу, повернуться до Вас сторицею. Бажаю Вам всіляких благ і процвітань. Нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!»

 

Сніжана БОЖОК

Схожі матеріали (за тегом)