|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:53 | 02.28.2021

У Семенівці дбають про молодих лікарів

Минулого тижня в Семенівці молода лікарка-дерматолог Анна Сергієнко отримала ключі та ордер на двокімнатну квартиру. Це вже п’ята квартира, яку громада надає лікарю за програмою «Забезпечення житлом медичних працівників».

1semenkvАнна Сергієнко працює в Семенівській центральній районній лікарні з 2019 року. Сама родом з Ічні, а в Семенівку приїхала працювати лікарем-дерматологом після закінчення медичного вишу. До речі, за цей час лікарка вийшла заміж за місцевого хлопця. Тому житло молодій родині дуже вчасно.

«Вже не перший рік в нас діє програма, за якою всі молоді лікарі отримують житло, –говорить голова Семенівської ОТГ Сергій Деденко. – Це вже п’ята квартира, яку ми передали лікарю за програмою «Забезпечення житлом медичних працівників». Квартири ми не купуємо, а виділяємо із службового житлового фонду, який належить міськраді. Ми повністю робимо ремонт за кошти громади і передаємо в користування квартиру лікарям. Житло ремонтуємо за принципом, щоб можна було купити диван, телевізор, холодильник, зайти і жити. Тобто, клеяться шпалери, облаштовується ванна кімната і санвузол, купуємо газову плиту та деяку кухонну гарнітуру. Років зо п’ять точно це буде службове житло, а вже потім депутати можуть розглядати питання і передавати його у власність. Цього року до нашої лікарні має ще приїхати терапевт і ми вже почали готувати для неї житло, а наступного року очікуємо на хірурга. Вони проходять інтернатуру на договірній основі і ми вже точно знаємо, що вони повернуться до нашої лікарні».

У Семенівській ОТГ за цією програмою службове житло можуть отримати не тільки молоді приїжджі лікарі, а й місцеві лікарі , які вже давно працюють і мають такупотребу.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)