|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:40 | 06.20.2019

Підліток помер від наркотиків

У Чернігові після вживання невідомої наркотичної речовини помер підліток. Хлопцю було лише 17 років. Наразі поліція намагається дізнатися, який саме наркотик вбив хлопця.

Трагедія трапилася 11 квітня. Саме цього дня до поліції подзвонив чоловік і повідомив, що в своїй квартирі він виявив тіло неповнолітнього хлопця. На місце події виїхала слідчо-оперативна група ЧВП ГУНП в Чернігівській області. Під час огляду місця події було встановлено, що у квартирі, знаходиться тіло без ознак життя неповнолітнього, 2002 року народження. На тілі померлого хлопця ушкоджень не виявлено. Вже під час огляду у лівій кишені штанів померлого поліцейські виявили поліетиленовий пакетик з кристалоподібною речовиною. Також встановлено, що напередодні померлий придбав вказаний поліетиленовий пакетик з кристалоподібною речовиною, яку з іншими особами вживав шляхом паління.

Наразі поліція відкрила кримінальне провадження фактом смерті підлітка, який помер після вживання невстановленого наркотичного засобу, та була призначена судово-медична експертиза. Триває досудове розслідування.

Софія ЖЕВЕДЬ  

Схожі матеріали (за тегом)