Понад 600 тисяч гривень - на підтримку медзакладів

Депутати Чернігівської обласної ради спрямували більше 600 тисяч гривень депутатських коштів на підтримку медичних закладів Придесення

Покращення доступу до якісного медичного обслуговування жителів області та сприяння належному матеріально-технічному забезпеченню закладів охорони здоров’я вже не один рік поспіль є одним із пріоритетів діяльності депутатів обласної ради.

На вирішення актуальних проблем медичної системи Чернігівщини спрямована низка обласних програм та рішень, прийнятих депутатським корпусом нинішнього сьомого скликання.

Нещодавно депутати під час двадцять другої (позачергової) сесії обласної ради зробили черговий крок на шляху підтримки медичної галузі і одноголосно схвалили низку важливих рішень. Підтримані депутатським корпусом програми і заходи мають на меті забезпечити належне фінансування комунальних некомерційних підприємств та комунальних закладів охорони здоров'я в умовах реформування, а також протидіяти поширенню на теренах області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Всі прийняті рішення дозволять здійснити перерозподіл і максимально ефективно акумулювати кошти обласного бюджету для захисту жителів Чернігівщини від COVID-19.

Останнім часом кількість інфікованих COVID-19 зростає щодня неймовірно швидкими темпами. Випадки зараження короновірусною інфекцією зафіксовані вже практично у всіх областях України, зокрема і на Чернігівщині. Спрогнозувати ж темпи і реальні масштаби розгортання епідемії в нашій державі у найближчій перспективі важко навіть досвідченим фахівцям-вірусологам.

Тож, розуміючи всю складність ситуації, в якій опинилися жителі області та медичні працівники через спалах захворюваності на COVID-19, відчуваючи свою відповідальність за збереження здоров’я і життя земляків, депутати вирішили не стояти осторонь доленосних подій і одразу почали реагувати на виклики. Обранці громади Чернігівщини від різних політичних сил об’єднали свої зусилля та спрямували понад 600 тисяч гривень, передбачених Програмою сприяння виконання повноважень депутатами Чернігівської обласної ради на цей рік, для забезпечення нагальних фінансових потреб закладів охорони здоров’я.

Черговий транш коштів депутатського фонду спрямований на закупівлю дезинфікучих та захисних спецзасобів, медичного обладнання, модернізацію та зміцнення існуючої матеріально-технічної бази обласних закладів, центральних районних і міських лікарень, центрів надання первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторійдля якісного і ефективного надання послуг в умовах поширення COVID-19.

Окрім того, чимало депутатів-підприємців без зволікань відгукнулися на заклики про допомогу та за рахунок власних коштів надали значну фінансову підтримку медичним закладам Чернігівщини, сприяли закупівлі необхідного обладнання та спецзасобів для протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Схожі матеріали (за тегом)