|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:15 | 05.31.2020

За 4 дні - майже сотня пожеж

Останніми днями зросла кількість загорань сухої рослинності в природних екосистемах

goritoЗ потеплінням пожежі у природних екологічних системах стають справжнім лихом, адже на весняному сонці залишки рослинності швидко висихають і легко спалахують від кинутого сірника або недопалка. Крім того, ігноруючи правила пожежної і екологічної безпеки, люди масово спалюють суху траву та інші залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення та швидкого розповсюдження пожеж.

Як результат, лише за останні 4 дні на Чернігівщині через необережність громадян у поводженні з вогнем виникло 92 пожежі сухої трави та сміття на відкритій місцевості на загальній площі понад 224 га та 1 пожежа на торфовищах на площі 0,8 га біля смт Замглай Ріпкинського району.

25 березня об 11:54 вогнеборців повідомили про пожежу сухої трави на відкритій території біля села Рижки Коропського району. Повідомляється, що вогнеборці о 12:23 пожежу локалізували та о 12:30 остаточно ліквідували. На місці пожежі було виявлено обгоріле тіло місцевого жителя 1957 року народження. Ймовірною причиною пожежі послужило необережне поводження з вогнем загиблого.

З початку року на Чернігівщині виникло 248 пожеж в природних екологічних системах.

У зв’язку з цим, звертаємося до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та проявляти обережність у поводженні з вогнем у житловому секторі, а також під час перебування у лісових масивах, на відкритих територіях та біля торфовищ. Наголошуємо, самовільне випалювання рослинності або її залишків передбачає адміністративну відповідальність.

Якщо ви помітили займання сухої трави, чагарників, лісових насаджень, або на сміттєзвалищах, негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

Схожі матеріали (за тегом)