|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:28 | 05.26.2020

У Прогресі відкрили пункт здоров’я

У селі Прогрес, що на Козелеччині, відкрили оновлений пункт здоров`я. Належні умови надання медичних послуг – це те, чого насправді місцеві мешканці чекали майже двадцять років.

Адже умови у старому ФАПі були, м’яко кажучи, далекі від ідеальних: не було ні води, ні тепла. До створення Кіптівської об’єднаної громади про такий пункт здоров’я і не мріяли, зізнаються сільчани.

Капітальний ремонт робили з осені. За цей час відновили водопостачання, зробили систему опалення. Повністю замінили віконні та дверні блоки, а також провели внутрішні оздоблювальні роботи приміщень. Загальна вартість робіт склала 464,7 тис. грн.

Новенький скутер для роботи місцевій фельдшерці Галині Позняк передала головна лікарка КНП Козелецької районної ради Центру первинної медико-санітарної допомоги Інна Кондратьєва.

skuter

«Увесь цей час ми працювали в холоді, без води та опалення. На нове приміщення очікували з нетерпінням. Тому зрозуміло, що зараз просто переповнює радість, а подарований скутер дасть можливість ще й швидко їздити на виклики», – наголосила пані Галина.

 

Сніжана БОЖОК

Схожі матеріали (за тегом)