|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:29 | 09.27.2020

Вилучили тютюну майже на 3 млн гривень

У фальсифікаторів тютюнової продукції вилучено «майна» майже на 3 млн гривень

tyutyunuКанал з транспортування оптових партій тютюнових виробів перекрили працівники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області.
У рамках розслідування кримінального провадження за фактом незаконного збуту підакцизних товарів було встановлено, що на території Чернігівської області групою осіб організовано діяльність з оптової торгівлі незаконно виготовленими тютюновими виробами оптовим покупцям Чернігівської області, а також у інші регіони України.
Реалізацію своєї продукції ділки здійснювали через «Інтернет» за допомогою соціальних мереж та мобільних додатків миттєвих повідомлень, а також шляхом розміщення оголошень на сайті. Постачання оптових партій незаконно виготовленої продукції здійснювалась, як за допомогою служб доставки, так і вантажними мікроавтобусами, що перебували у користуванні учасників групи.
За результатами проведеного на складі однієї зі служб доставки обшуку вилучено 2200 кг тютюну для паління майже на 3 млн гривень.
Наразі тривають слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх осіб причетних до скоєння кримінального злочину.

 

Схожі матеріали (за тегом)