|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:45 | 04.01.2020

На Козелеччині модернізують котельні

Школи Козелецької об'єднаної територіальної громади активно провадять модернізацію котелень.

1abkotel4Як інформує Козелецька селищна рада, Скрипчинська школа - це вже 8 заклад освіти з початку створення ОТГ, де переобладнали котельню. Заміну котлів було проведено в школах у Білейках, Ставиському, Лихолітках, Булахові, Бобруйках, Козелецькій гімназії №1 та в Омелянівському садочку.

- Демонтаж старих котлів і встановлення нових здійснюється фахівцями нашої господарської групи, без залучення спеціалізованих фірм, - пояснює Володимир ЛІСКОВИЧ, начальник господарської групи управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради. – Установка обладнання для системи опалювання – відповідальне і непросте завдання. Від того, наскільки правильно вона виконана, залежить ефективність, тривалість і надійність роботи. Та з поставленими завданнями ми справляємося. За певними розрахунками підбираємо оптимальний за потужністю котел, проводимо монтаж та обв'язку устаткування, встановлюємо додаткове обладнання та запускаємо в експлуатацію.

- Котельні освітянських закладів давно потребували оновлення, одні через застарілість, а інші задля енергоефективності, - розповідає Тетяна ЄРКІНА, начальник відділу освіти управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради. – До прикладу, котлу у Скрипчині було більше 30 років, він не просто морально застарілий, а вже давно вичерпав свої ресурси, тому й потребував негайної заміни. Сучасні твердопаливні котли - потужніші та економніші. Відтак є можливість зменшити фінансове навантаження на бюджет Козелецької громади, в той же час створити комфортніші умови для дітей.

1abkotel3

Леонід ЛЄПЄЄВ, інженер господарської групи УОКСМС за роботою

Схожі матеріали (за тегом)