|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 13:05 | 03.28.2020

На видворення чекають 163 особи з 28 країн світу

Чернігівський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні і підлягають адміністративному видворенню за її межі в примусовому порядку, є одним з трьох подібних установ на території нашої держави.

Основним завданням пункту є забезпечення утримання іноземців та осіб без громадянства до завершення процедури їх примусового видворення за межі України. Пункт розташований у с. Розсудів Ріпкинського району, Чернігівської області. Введений в дію в липні 2008 року, розрахований на утримання 236 осіб. На даний час в установі перебуває 163 особи з 28 країн світу.

19 лютого прокурор Чернігівської області Андрій Парусов відвідав пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні. У ході візиту перевірено дотримання вимог законодавства щодо належного матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення утримуваних осіб. Водночас, проведено особистий прийом мігрантів. Окремі питання стосувалися обґрунтованості затримання, а також прискорення процедури видворення. На усі запитання іноземців прокурором області надані змістовні роз’яснення.

Схожі матеріали (за тегом)