|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:16 | 04.01.2020

Ціна неуважності – зменшення розміру пенсій

ЄСВ звітність, яку подають роботодавці щодо своїх працівників, доволі складна, тому, звичайно ж, можливі і помилки.

Але ціна неуважності – зменшення розміру пенсій та страхового стажу в майбутньому, правильність обчислення допомоги по безробіттю, лікарняному, та іншим соціальним виплатам тощо. І навіть якщо платники єдиного внеску своєчасно та в повному обсязі нараховували та сплатили ЄСВ, але припустилися помилок у наданні персональних даних – людині стаж не зараховується.

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області просить роботодавців не зволікати та перевірити достовірність поданої звітності ЄСВ в кабінеті страхувальника вебпорталу ПФУ, а у разі виявлення помилок – усунути їх та подати виправлені звіти до органів податкової служби для своєчасного завантаження інформації про Ваших працівників до Реєстру застрахованих осіб.

Щоб виключити можливість наявності помилок, неточностей і недостовірності даних, Пенсійний фонд надає можливість кожній особі перевіряти інформацію про власний страховий стаж та розмір заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, в її персональній обліковій картці.

Ознайомитись з нею можна, зареєструвавшись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).

 

ВАЖЛИВО

Користувачі вебпорталу за допомогою електронного цифрового підпису можуть самостійно змінити некоректні відомості: прізвище, ім’я, по-батькові; дату і місце народження, стать; громадянство; серію та номер паспорта; номер телефону; адресу місця проживання. Для цього необхідно лише заповнити в Особистому кабінеті застрахованої особи «Анкету для зміни даних в реєстрі застрахованих осіб», прикріпивши відповідні скановані документи.

Схожі матеріали (за тегом)