Кордон: контрабанда цигарок і спроба підкупу

Контрабандні цигарки знайшли в тайнику вантажівки, а спроба підкупу прикордонників закінчилася кримінальною справою

9 лютого у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», знову вилучили цигарки білоруського виробництва. При оформленні на в’їзд до України вантажного автомобіля «MAN» з вантажем будівельних матеріалів, яким керував 54-річний громадянин Білорусі, під час огляду автомобіля відбулось спрацювання відповідного профілю ризиків.

1taynyk
Враховуючи це, було прийнято рішення про поглиблений огляд автомобіля спільно з інспектором митниці. В ході огляду довелось вивантажити будматеріали та демонтувати частину підлоги, де в тайнику між лонжеронами напівпричепу і виявлено 3000 пачок цигарок білоруського виробництва.

1sigaretus

За порушення митних правил водій притягнутий до адміністративної відповідальності, а цигарки, разом з вантажним автомобілем вилучені.

 

Кожна спроби підкупу прикордонників закінчується кримінальною справою

 

Протиправні елементи із завзятістю, гідною кращого застосування, продовжують свої спроби втягнути персонал Державної прикордонної служби України до корупційних дій, але з такою ж періодичністю військовослужбовці Чернігівського прикордонного загону продовжують підтверджувати нульову толерантність до корупції.
Так, сталося і 9 лютого, коли на в’їзд до України в міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі» на легковому автомобілі «RENAULT» литовської реєстрації прибув 26-річний громадянин України.
В пункті пропуску чоловік спробував дати хабар у розмірі 150 євро прикордонному наряду, таким чином намагаючись вирішити питання безперешкодного пропуску через державний кордон 2 громадян Білорусі, які слідували ще на двох автомобілях литовської реєстрації.

1xabarodav
Правопорушника було попереджено про кримінальну відповідальність за статтею 369 «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» Кримінального Кодексу України.
Про виявлені злочинні дії повідомлено правоохоронні органи України.

 

Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби

підполковник Олександр ДУДКО

Схожі матеріали (за тегом)